0

Hocam merhabalar. Öncelikle biraz uzun yazacağım lütfen kusuruma bakmayın. 3 4 gündür birkaç form sitesinde hiv belirtilerini araştırıyorum. Size sormak ve cavabını aradığım soru hiv belirtileri 1 hafta gibi kısa bir sürede ortaya çıkar mı ?

Özellikle kendim için konuşuyorum ilişki sonrasında ağız içimde pamukçuk çıkması ve lenf şişmesi beni epey endişelendirdi çünkü normalde olmayan birşey. Bulaş alan kişinin bağışıklık sistemini düşük sayarsak mümkünlüğü var mıdır?

Soruyu sorma sebebim benim ve forma yazan korunmalı ve korunmasız birçok arkadaşın ilişkiden sonra rahatsızlandığı gerçeği, ve buna bir cevap ararken sonu obsesifliğe giden bir yola girmesi.

Tekrar uzun tuttuğum için affınızı diliyorum yorumunuz benim için çok kıymetli. Yardımcı olduğunuz için şimdiden minnettarım.

Yanıtlanmış Soru !

İlişkiden yaklaşık 3 4 gün sonra dilimde bğazımda pamukçuk (candida olduğunu düşünüyorum) çıktı. İshaldir lenftir onları belki bir şekilde bir yere bağlayabiliyorum ama bu pamukçuk beni epey ürkütüyor. Teste kadar da çoğu insan da olduğu gibi sabırsızlık ve sonucun vereceği korku şimdiden bedenimi sarmış durumda. Öncesinde vermiş olduğunuz bilgiler bu yüzden benim için çok kıymetli.

Yorum Ekle