Menü Kapat

Lider HIV Soru-Cevap Sitesi

Hivforumu.com ile başta HIV ve AIDS olmak üzere, aklınıza gelebilecek tüm hastalıklar, testler ve sağlık konularında paylaşımlar yapabilir, aranızda tartışabilir ve  soru sorabilirsiniz. Hemen aşağıdan SORU SOR ile ilk girişinizi yapabilirsiniz.

Hivforumu.com, başta HIV ve AIDS olmak üzere, insanların hastalıklar, laboratuvar testleri, tedaviler gibi sağlık alanında akla gelen her konuda sorularına yine onların RAHATÇA ANLAYABİLECEĞİ sadelikte cevaplar sunmak amacıyla açıldı.

Bugüne kadar başta HIV TESTLERİ olmak üzere sizlerden gelen binlerce soruyu yanıtladık.

Hivforumu.com artık sizin çok daha rahat bana ulaşabileceğiniz, aranızda sohbet edebileceğiniz, paylaşımlarda bulunabileceğiniz profesyonel bir mecra olarak kuruldu. Tıpkı doktorix.com gibi çok yakında HIV alanında otor bir site olmak ve lider bir kaynak sitesi olmak ana hedefimiz. Bunu sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz.

HIV, sevdikleriyle birlikte bu durumla yaşayan insanların yaşamları üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olabilir. İster HIV’in erken belirtilerini ve semptomlarını yeni deneyimlemeye başlamış olun, ister yıllardır HIV ile yaşıyor olun, Hivforumu.com hastalığınızı yönetmenize yardımcı olacak araçlar ve kaynaklar sağlamaya çalışır. HIV için kesin bir tedavi olmamasına rağmen, Hivforumu.com da hastalar ve sağlık uzmanları tarafından sağlanan bilgilerin yaşam kalitenizi iyileştirmeye yardımcı olacağını umuyoruz.

NOT: Hangi tedavilerin sizin için doğru olduğuna yalnızca siz ve sağlık uzmanınız karar verebilir. Önce sağlık uzmanınıza danışmadan tedaviyi veya reçeteli ilaçları veya bunları kullanma şeklinizi almayı bırakmayın veya değiştirmeyin.

Hivforumu.com’da size en doğru ve ilgili bilgileri sağlamaya çalışıyoruz.

Hivforumu.com sorumlu reklam ve sponsorlukları kabul eder; ancak sponsorlar editoryal içeriği hiçbir şekilde etkilemez. Reklamlar ve sponsor tarafından sağlanan her türlü içerik açık ve net bir şekilde işaretlenecek ve böylece Hivforumu.com editoryal içeriğinden kolayca ayırt edilebilecektir. Bu sponsorluklardan elde edilen gelir, mevcut en güncel bilgi ve araçlarla ihtiyaçlarınızı karşılamak için siteyi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmemize yardımcı olur.

Hivforumu.com size HIV veya herhangi bir sağlık durumunu tedavi etmek, teşhis etmek veya önlemek için herhangi bir ürün üretmeyen, dağıtmayan, pazarlamayan veya satmayan doktorix tarafından sunulmaktadır.

Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

Sitemizde ayrıca videolar bölümünde kendi çektiğimiz açıklayıcı sağlık videolarını da bulabileceksiniz.

Herhangi bir sorunuz olduğunuzda Bize Ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.